Anasayfa Çözümler Özel Veritabanı Çözümleri
Özel Veritabanı Çözümleri


Bilginin güç olduğu bir çağda olduğumuzu söylemeye dahi gerek yok. Ancak firmanızın diskler dolusu verisi olması ya da tıkır tıkır çalışan bir veritabanı sunucu çiftliği olması sizi güçlü kılmıyor malesef... Bilgiyi firma vizyonunuzu destekler nitelikte konumlandıramadıktan sonra ne kadar bilginizin olduğunun da bir önemi yok. Elinizdeki potansiyeli güce çevirmenin anahtarı ise doğru konumlandırılmış, zekice tasarlanmış veritabanı uygulamalarından başka bir şey değil, yani ihtiyacınız olan inovasyon!

İster hali hazırdaki veriyi kullanılabilir hale dönüştürmek olsun amacınız isterse de veri toplama platformu ile birlikte geliştirilecek veritabanı uygulamaları olsun; firmanızla sürekli iletişim halinde kalacak, mühendislik nosyonu olan bir firmadan başka bir firma sizin aklınızdan geçen çözümü size teslim edemez.

Yonca Teknoloji olarak tüm mühendislik altyapımızı yıllardır edindiğimiz veritabanı tasarımı ve uygulama kabiliyetlerimizle size sunmak, ihtiyaçlarınıza tam oturacak veritabanı uygulamaları geliştirmek için hazırız.

Özel ihtiyaçlarınız yanında sık karşılaştığımız sorunlara ait geliştirdiğimiz çözümlerden bazıları,
  • Veri toplama sistemleri
  • Veri madenciliği uygulamaları
  • Raporlama çözümleri
  • Veri arama çözümleri ve işletim optimizasyonu