Anasayfa Çözümler Süreç Yönetim Çözümleri
Süreç Yönetim Çözümleri


Projeler yaşam döngülerinde bir çok problemle karşılaşır. Gecikmiş teslimatlar, yanlış öngörülmüş bütçeler, karşılanamayan gereksinimler, ürün hataları, öngörülememiş proje riskleri, değişken gereksinimler, yetersiz kaynak planlaması ya da zayıf proje yönetimi. Bu problemlerden herhangi birisi bile projeyi bir felakete dönüştürmeye tüm sistematiğin çökmesine neden olabilir. Proje planlama ve yönetim süreçleri ile bu risklerin kabul edilebilir seviyelere çekilmesi mümkündür, çünkü süreçler sürekli izleme ve düzeltmelere ihtiyaç duyar.

Ürün ya da hizmet süreçleri ürün/hizmet başarısı için zorunludur. Doğru süreç yönetimi ürün/hizmet kalitesini iyileştirmesini sağladığı gibi firmanızın işleyişine ve kabiliyetlerine ciddi katkıda bulunur. Bürokrasiden uzak, pratik projeksiyonu yapılmış süreçler firmanızın büyümesinin dolayısıyla sürdürülebilir başarının anahtarıdır.

Süreç yönetim platformu olarak internet ya da intraneti seçmekle kazanacaklarınızın sadece bir kaçı ise;
  • Network bağlantısı olan tüm bilgisayar ve mobil cihazlardan erişim
  • Ekstra yazılım kurulumuna gereksinmeme
  • Ölçeklenebilir ve esnek altyapı
  • Merkezi güvenlik politikalarının uygulanabilirliği
  • Saha çalışanlarının sistemi kullanabilmeleri
olarak özetlenebilir.

Yonca Teknoloji olarak biz firmanızın süreçlerini modelleyerek, işinizi hantallaştıran değil bilakis hızlandıran ergonomiye sahip, gelişmiş raporlama kabiliyetleri olan süreç yönetim çözümleri tasarlıyoruz.

Her firmanın süreçleri kendine özeldir ve özel çözümler ister, hiç bir paket süreç yönetim yazılımının firmanıza tam oturmayacağını biliyoruz.

  • Yonca Teknoloji süreç takip çözümleri, iş tanımlaması aşamasından iş bitimine kadarki tüm süreçlerinizi modelleyebilmenizi; kontrol edilebilir, denetlenebilir - şeffaf -, ve arşivleme kabiliyeti sayesinde saklanabilir süreçlere sahip olmanızı sağlamaktadır.
  • Süreç girdilerinin kullanıcılar tarafından sağlanması kurumunuzun iş yükünün azaltılmasına katkıda bulunmaktadır. Ayrıca kayıtlı verilerin de dünyaca kabul görmüş tüm belge biçimleri olarak sistemden dışarı alınabiliyor olması sistemlerin esnekliğini artırmaktadır.
  • Süreç takip sisteminizde saklanan verilerin istatistiki açıdan değerlendirilmesine izin veren raporlama kabiliyetleri sayesinde Yonca Teknoloji Süreç Takip sistemleri, kurum içi işleyişin büyük resmini görebilmenize izin vermekte ve kararlar alabilmenizi sağlamaktadır.
  • Personeli farklı lokasyonlarda çalışan kurumlar, internetten ya da kurum intranetinden çalışan uygulamalara ulaşabilmekte ve işlerini tamamlayabilmektedirler.