Anasayfa Çözümler
Hizmetler & Çözümler
Üretkenliğinizi destekleyen sıradışı çözümler... İhtiyacınız olan inovasyon!


İş Fikri Realizasyon Çözümleri
İnternet ülkemizdeki penetrasyonunu henüz yeni yeni yakalanmakta olduğu için yeni online iş fikirlerini hayata geçirmek de o derece hassas ve temkinli yürütülmesi gereken süreçleri içinde barındırıyor. İşin teknik boyutunun iş fikrinin piyasa yönleriyle birlikte harmanlanması, her bir kabiliyetin hassasiyetle tasarlanması projenin başarılı olmasının anahtarı. İş fikrinizi ortaya çıkarmak ve başarıya ulaşmak için bir internet sitesinden çok daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu söylemeliyiz.
 
Elektronik Ticaret Çözümleri
Toplumun yaşam hızına ayak uydurabilmek için her geçen gün interneti daha fazla kullanıyor olması bu yeni mecrada bir çok iş fırsatını da beraberinde getiriyor. İster ürün ister hizmet olsun çok geniş bir yelpazede internet işleri her geçen gün daha popüler oluyor. Reel piyasada olduğu gibi internet piyasasında da kıran kırana rekabet, müşteri kazanma ve müşteri sadakatini artırmak için tüm stratejilerin yeniden tasarlanmasına yol açıyor. Bu çerçevede elektronik ticareti elektronik iş kültürünün sadece bir kısmı olarak düşünmek ve iş planlarını buna göre tasarlamak gerekiyor.
 
Özel Veritabanı Çözümleri
Bilginin güç olduğu bir çağda olduğumuzu söylemeye dahi gerek yok. Ancak firmanızın diskler dolusu verisi olması ya da tıkır tıkır çalışan bir veritabanı sunucu çiftliği olması sizi güçlü kılmıyor malesef... Bilgiyi firma vizyonunuzu destekler nitelikte konumlandıramadıktan sonra ne kadar bilginizin olduğunun da bir önemi yok. Elinizdeki potansiyeli güce çevirmenin anahtarı ise doğru konumlandırılmış, zekice tasarlanmış veritabanı uygulamalarından başka bir şey değil, yani ihtiyacınız olan inovasyon!
 
Eğitim Çözümleri
İster örgün eğitim, ister yaşam boyu eğitim, isterseniz de son trend kariyer eğitimleri veren bir firmanız olsun ya da sadece online olarak bu konulardan bir tanesi ile faaliyet göstermek isteyen bir girişimde bulunmak isteyin, eğitim faaliyetlerinizi zamandan ve mekandan bağımsız internet uygulamaları ile artık desteklemek zorundasınız. Çünkü artık neredeyse herkes eğitim öncesi ve sonrası destek materyallerine evinden erişebilmek, eğitim grubu ile eğitim dışında da iletişim kurabilmek istiyor. Eğitim felsefesinde eğitim öncesi ve sonrası çalışmaların eğitimin kalitesini artırdığı zaten yıllardır biliniyordu, söz konusu çalışmaların internet uygulamaları ile yapılmasıyla da eksik parça tamamlandı.Eğitimin kalitesinin ölçülebilmesi ve başarının takip edilebilirliği adına da eğitim uygulamaları büyük önem taşıyor.
 
Yayıncılık Çözümleri
İnternet; bilginin işte, evde ya da eğitimde özetle her yerdeki erişim şeklini kökten değiştirdi. Yayıncılık sektöründeki üretim ve dağıtım maliyetleri neredeyse sıfırlandı, en azından metin için öyle. Davranış yönetimi, stratejik odak haline geldi. İnsanların davranışlarını öngörmek ve tüm planlama faaliyetlerinizi bu paralelde yürütmekten başka şansınız yok artık. Çok büyük pazarlar hiç beklenmediği halde hızlı bir şekilde rekabete açıldı. Reklamcılık, ilk başlarda internet için kısır doğmuş olsa da kısa zamanda çizgisini buldu.
 
Süreç Yönetim Çözümleri
Projeler yaşam döngülerinde bir çok problemle karşılaşır. Gecikmiş teslimatlar, yanlış öngörülmüş bütçeler, karşılanamayan gereksinimler, ürün hataları, öngörülememiş proje riskleri, değişken gereksinimler, yetersiz kaynak planlaması ya da zayıf proje yönetimi. Bu problemlerden herhangi birisi bile projeyi bir felakete dönüştürmeye tüm sistematiğin çökmesine neden olabilir. Proje planlama ve yönetim süreçleri ile bu risklerin kabul edilebilir seviyelere çekilmesi mümkündür, çünkü süreçler sürekli izleme ve düzeltmelere ihtiyaç duyar.
 
Zengin İnternet Çözümleri
İnternet teknolojinin en hızlı gelişen altyapısı... İnsanların internete erişim hızıları ve kanalları evrimleştikçe internet de gelişmeye devam ediyor. Metin ve resim tabanlı internetten bu yana sadece 10 yıl geçti ama artık internet çoğu insan için bir medya kanalından çok daha fazlası anlamına geliyor. İnsanlar alışverişleri için, gazetelerini okumak için, yemeklerini sipariş etmek veya biletlerini rezerve etmek için hatta kredilerini almak için artık internetten başka kanalları neredeyse tercih dahi etmiyorlar, çünkü internet hız demek. İnsanların hızlı yaşamlarına ayak uydurmak için tercih ettiği bu mecrada müşterilerinize kendinizi anlatmak ya da hizmetinizi sunmak için çok kısa sürede mükemmel kullanıcı deneyimini yaşatmanız ve müşteri memnuniyetini sağlamaktan başka çareniz yok!