Anasayfa Kurumsal İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları

Yonca Teknoloji'de hedef inovasyondur, çalışkan olmanız beklenir, yaratıcılığınız ise mutlaka ödüllendirilir.

Yonca Teknoloji'de Kariyer

Yonca Teknoloji gün geçtikçe büyüyor ve her geçen gün heyecanlı, motivasyonu yüksek, yetenekli ve enerjik ekip arkadaşları arayışımız artıyor. Şayet gerçek problemleri çözmekten, bir takım içinde aynı amaca yol almaktan ve yetenekli insanlarla birlikte çalışmaktan haz duyuyorsanız Yonca Teknoloji sizin için kesinlikle doğru yer.

Kültür ve Değerlerimiz

Yonca Teknoloji yaratıcı, sorumluluğun paylaşıldığı ve her geçen mücadelenin arttığı bir sektörde son teknoloji ile çalışma ve gurur duyacağınız işler çıkarma fırsatı sunuyor. Bizim iş geliştirme kültürümüz, inovasyon ve takım çalışmasının altını çizer. Yetenekli ve profesyonel geçmişi olan bireylerden kabiliyetli ekipler oluşturmayı hedefleriz. Sektörümüz hızlı değişen ve heyecan verici bir sektör, aynı Yonca Teknoloji gibi.

Yonca Teknoloji'de başarı çözümlerimizle dinamizmi daha da artan müşterilerimizin başarılarında gizlidir. Biz, rekabet gücümüzü ve çözümlerimizin gerçek ihtiyaçlarınızla örtüşmesini müşterilerimiz ile ilişkilerimize yatırım yapmamıza borçlu olduğumuzu biliyoruz.

Bizim yetenekli ve motivasyonu yüksek, firmamızın büyümesine katkıda bulunacak; bunu yaparken kendi beklentilerinin dahi üzerine çıkabilecek insanlara ihtiyacımız var. Biz, kazanmayı seven ve bunu yaparken de keyif alan yetenekli takım arkadaşları arıyoruz.