Anasayfa Kullanım Koşulları ve Yasal Sorumluluk Reddi
Kullanım Koşulları ve Yasal Sorumluluk Reddi

Genel

yoncateknoloji.com.tr ve yt.com.tr alan adları altında bulunan bu web sitesinin yapımı ve bakımı, merkezi Ankara, Türkiye'de bulunan ve bu yazıda ‘Yonca Teknoloji' diye geçecek olan Yonca Teknoloji Mühendislik ve Elektronik Hizmetleri Ltd. Şti.'ye aittir. Bu web sitesinin kullanımında aşağıdaki kullanma koşulları geçerlidir. Kullanma koşullarını uygun bulmadığınız taktirde, bu web sitesini kullanmamanız gerekir.

Bu web sitesini kullanmanız,kullanma koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Yonca Teknoloji dilediği zamanlarda bu kullanma koşullarını değiştirebilir.Yeni kullanma koşulları o tarihten itibaren geçerli olmak üzere uygulanır. Bu kullanma koşullarının değişip değişmediğini kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Yasal Sorumluluk Reddi

Yonca Teknoloji, her ne türde olursa olsun, bu web sitesinin kullanımı veya bu web sitesinin geçici olarak kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

Bu web sitesinin yapımı ve bakımında, azami gayret sarfedilecektir, ancak olası hatalar, eksiklikler ve/ya yanlışlıklar için her ne şekilde olursa olsun garanti verilmez ve her ne şekilde olursa olsun asla mesuliyet kabul edilmez.

Yonca Teknoloji aynı zamanda bu web sitesinin aralıksız işler durumda olacağını ve/veya bağlantılı sunucuların her ne şekilde olursa olsun hatasız çalışacağını garanti etmez.

Bu web sitesindeki bilgilerin kaynağı Yonca Teknoloji veya üçüncü taraflardır. Yonca Teknoloji bu bilgilerin doğruluğuna ve/ya noksansızlığına dair herhangi bir garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez.

Bilgi mülkiyeti

Yonca Teknoloji logosu ve ‘Yonca Teknoloji' markası ile ilgili tüm haklar Yonca Teknoloji Mühendislik ve Elektronik Hizmetleri Ltd. Şti.'ye aittir.

Bu web sitesindeki bilgilerin her hakkı mahfuzdur. Sizin de kullanıcı olarak bu bilgiyi, sahibinin önceden yazılı izni olmaksızın dağıtmanız, satmanız, çoğaltmanız veya herhangi bir şekilde değiştirmeniz yasaktır.

Yonca Teknoloji, üçüncü tarafların haklarının ihlali durumunda bilgiyi gizlemek ve web sitesinden bilgi kaldırmak hakkına sahiptir.

Link'ler

Ziyaretçilere kolaylık olması bakımından bu web sitesinde üçüncü şahısların mülkiyetinde ve/ya onlar tarafından işletilen web sitelerine ve/ya kaynaklara ait linkler bulunmaktadır.

Her ne şekilde olursa olsun bunlarda verilen bilgi, hizmet ve/ya teslimatla ilgili olarak ve aynı zamanda bu diğer web sitelerinin ve/ya kaynakların gizlilik haklarının ihlali veya ulaşılabilirliği ile ilgili hiç bir şekilde sorumlu ve/ya muhatap değiliz.

Gizlilik İlkelerimiz hakkında detaylı bilgi için Gizlilik Bildirimi bölüme bakabilirsiniz.

Uygulanacak yasa

Belirtilen kullanım koşullarının geçerli olduğu bu web sitesinin kullanımında Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanacaktır.

Her ne şekilde olursa olsun bu web sitesinin kullanımıyla ilgili olarak Yonca Teknoloji ile ilgili oluşacak fikir ayrılıklarının çözülmesinde T.C. Ankara Mahkemeleri yetkilidir.

Yonca Teknoloji
Ankara, Eylül 2006