Anasayfa Çözümler Elektronik Ticaret Çözümleri
Elektronik Ticaret Çözümleri


Toplumun yaşam hızına ayak uydurabilmek için her geçen gün interneti daha fazla kullanıyor olması bu yeni mecrada bir çok iş fırsatını da beraberinde getiriyor. İster ürün ister hizmet olsun çok geniş bir yelpazede internet işleri her geçen gün daha popüler oluyor. Reel piyasada olduğu gibi internet piyasasında da kıran kırana rekabet, müşteri kazanma ve müşteri sadakatini artırmak için tüm stratejilerin yeniden tasarlanmasına yol açıyor. Bu çerçevede elektronik ticareti elektronik iş kültürünün sadece bir kısmı olarak düşünmek ve iş planlarını buna göre tasarlamak gerekiyor.

Elektronik ticaret, bazen stratejilerde doğrudan yer alsa da çoğu zaman atlanmış önemli bir ayrıntı olarak duruyor. İnternet satışlarınız için beklentileriniz çok yüksek olmasa da elektronik ticaret firmanızın tüm operasyonlarını destekleyen ve toplam cironuza ciddi katma değerde bulunacak bir enstrüman artık. Öte yandan, insanların artık satın alacakları ürün ya da hizmeti dahi arama motorlarından arayarak bulmaları elektronik ticaret sisteminizin engin internet sularında kendini nasıl daha bulunabilir ve müşteriye boy gösterebilir olacağının sorgulandığı bir dönemdeyiz.

İster müşterilerinizden doğrudan para transferi yapacak olun isterseniz de elektronik işiniz destek argümanlardan gelir elde etmek için tasarlanmış olsun, her halükarda sizin kullanışlı, her eğitim ve kültür seviyesinden insanın rahatlıkla yolunu bulabileceği, hedefleri net belirlenmiş ve arama motoru optimizasyonları yapılmış elektronik ticaret ve iş sistemlerine yani özetle daha iyi iş sistemlerine ihtiyacınız var.

Yonca Teknoloji olarak, neredeyse internet ile yaşıt olan saha tecrübelerimizi müşterilerimizin projelerinde danışmanlık eforu olarak da sarfediyor; elektronik ticaret kabiliyetlerimizi sadece teknik şaheserler çıkarmak için değil aynı zamanda elektronik işinizi geliştirmek için de kullanıyoruz.

  • İşinizin size özel olduğu gibi, işinizin dönüşümü de size özel hazırlanmalıdır. Biz, size özel tasarlanmış, tüm satış kanallarınızı bütünleştiren, müşterilerinizi anlayan, iş ilişkinizi son teknolojinin tüm etkileşim olanaklarıyla zenginleştiren, iş ortaklarınızla ilişkilerinizi düzenleyen ve geliştiren, yaratıcı ve kullanılır sistemler geliştiriyoruz.
  • Sistemin firmanızın tüm satış kanallarını kucaklıyor olması, tedarik zinciri yönetiminin de bütünleştirilmesi ile firmanızın tüm dönüşümünü gerçekleştirmeyi vaad ediyor.
  • Video teknolojilerinin etkileşim alanlarına kusursuz bütünleşimi ile, müşterileriniz daha önce hiç yaşamadıkları bir alışveriş deneyimine sahip oluyorlar.
  • Müşteri memnuniyeti politikanızı uygulamalarınıza uyguluyor, müşterilerinizi gerçek mağazalarınızdaki müşteri temsilcileri ile iletişim kuruyorcasına rahat bir şekilde iletişim kurabilmelerini ve sanal mağazanızdan da aynı memnuniyette ayrılmalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda, canlı destek sistemleri, bilgi kütüphanesi (knowledge base), soru-cevap sistemleri geliştiriyoruz.